1

Foto-pamiętnik naszego adoptowanego kota Jedynka, oraz innych rezydujących u nas czworonogów: znajd, zgub i bezdomniaków - podopiecznych Fundacji Szara Przystań.
| < Czerwiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
O autorze
Tagi
Kategorie: Wszystkie | foty | koty | pasaże | psy
RSS

foty

wtorek, 27 sierpnia 2013

Się zebrało na wspominki z wakacji. Jakby ktoś nie był jeszcze.

czwartek, 08 sierpnia 2013

Latarnia morska w Czołpinie. Podreptaliśmy tam niebieskim szlakiem. W sumie 5 kilometrów zajęło nam całe popołudnie.

Wszystko kosztuje: parking, wejście do parku, wejście na latarnię. Zakup biletu oznacza akceptację regulaminu - ale widocznie sprzedaż już nie. Wg regulaminu na latarni może przebywać jednocześnie 10 osób. Gdy tylko wdrapaliśmy się na górę, za nami weszła, nie wiem czy miła, ale bardzo pewna siebie pani i powiedziała, że możemy już schodzić bo za nami idzie 40 osobowa kolonia. Pomna regulaminu powiedziałam je, że to nie możliwe, bo latarnik ich nie wpuści - o jakże się myliłam! Pozdrowienia dla latarnika, proponuję na przyszłość przeszkolić z regulaminu:/ Cała kolonia wlazła, wialiśmy jak wiatr. Drogo wyszło za te kilka minut, zdążyliśmy coś jednak zobaczyć...

No i to właściwie tyle widzieliśmy z Parku Słowińskiego. W sumie tam nie byliśmy, nie licząc tego niebieskiego szlaku. Chłopaki jeszcze skoczyły na wyrzutnię ale to już w jakimś następnym odcinku.

rska Czołpio

A to osada latarnika, latarnia i osada nie zostały zniszczone w czasie wojny. Jak widać osada jeszcze stoi ale zamknięta, może sponsora brak ...

Nie wiem czy to jest konkretnie ten smołdziński las ale w każdym razie las jest taki. Z powodu wiadomo - wydmy - las ma rosnąc i się dobrze czuć nie wolno mu przeszkadzać bo jak nie, to piaskownica zwyczajna ...

niedziela, 04 sierpnia 2013

Wróciliśmy z urlopu nad Bałtykiem a niektórzy jeszcze w Czechach. Zwierzaki czekały w Krakowie u cioci i wujka karmione kiełbasą. Fafik oszalał na nasz widok i zaczął okazywać miłość psią ;) a kot do tej pory ma koszmary i krzyczy przez sen:) Ale myślę że wyjdą z tego.

Oczywiście kochany blox daje man nieograniczone możliwości więc weszły tylko 3 zdjęcia - ze Smołdzina i z wydmy w Czołpinie. Na początek.

sobota, 08 czerwca 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ale żeby nie było że się tylko  z psami i kotami tarzamy w trawie i błocie - robimy czasem też coś mniej przyziemnego :)

sobota, 06 kwietnia 2013

 

W Krakowie też biało a po powrocie Rybnik przywitał nas w świątecznej szacie. Choinki itd... Tylko to nie te święta, co widać poniżej: na górze palmy na dole śnieg;) 

Brzózki na śniegu wydają się jeszcze bielsze....

Ale co tam, nie ważne czy kwiecień czy maj, trzeba korzystać i ... zbombardować fotografa;)

 

 

Niestety mimo tych pięknych okoliczności przyrody trzeba dreptać do szkółki - nie przewidziano dodatkowych ferii w kwietniu choć w górach sezon przedłużają co tydzień o tydzień;) 

    

Tak wyglądała zima w Rybniku 2,3,4. kwietnia i dalej trzyma...

Tagi: śnieg zima
17:38, free.natalia , foty
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 18 listopada 2012

Sesja fotorgaficzna klombu zrobiona komórką podczas oczekiwania na autobus - to niemy a może i my krzyk - brak pleneru! :(

wtorek, 18 września 2012

Jak widać nie tylko z kotami można się bawić i nie tylko kotom można robić zdjęcia :)