1

Foto-pamiętnik naszego adoptowanego kota Jedynka, oraz innych rezydujących u nas czworonogów: znajd, zgub i bezdomniaków - podopiecznych Fundacji Szara Przystań.
Blog > Komentarze do wpisu

Rudzik z Rybnika

Rudzik z Rybnika

Takie cudo na takim śniegu!!!

Rudzik z Rybnika

Rudzik z Rybnika

Rudzik z Rybnika

Rudzik z Rybnika

Ratunek można różnie interpretować. Rudzik się przestraszył, wbił się pod wannę i udawał że jest przyspawany;) To zdjęcie z wczoraj. Dziś już staje się łóżkowcem i kuchniowcem - powoli;)

Nasz nowy lokator - młody kocurek Rudzik. Był dokarmiany przez mieszkańców i pracowników sklepów ( w tym mięsnego;) pod Biedronką na Wrębowej. Dlatego też jest miły i nie boi się ludzi . Wymaga jednak przeglądu, odrobaczenia, szczepień i kastracji. Po tych wszystkich zabiegach kocurek będzie szukał domu stałego. Myślę że ma duże szanse na znalezienie prawdziwej miłości bo pod tą ogromną warstwą brudu i czego tam jeszcze, kryje się prawdziwy diament, tylko domyć;)

Ponieważ sami potrzebujemy pomocy aby pomóc temu kociakowi "nasza" Fundacja "Szara Przystań" z Zabrza, której zawdzięczamy naszego Jedynka zgodziła się udostępnić konto dla wpłat na rzecz Rudzika z Rybnika.

Można wpłacać z dopiskiem dla Rudzika z Rybnika. Bez dopisku kaska trafi do innego potrzebującego ale przecież wszystkie koty są nasze;)

Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"

Zabrze , 41-800
Ul. E. Czogały 9
 
Numer konta:
IV od. PKO BP SA w Zabrzu 27 1020 2401 0000 0202 0240 5868

Osoby gotowe pomóc nam materialnie w postaci karmy, lub promocji na opiekę weterynaryjną prosimy o kontakt tu lub na FB.

sobota, 18 lutego 2012, free.natalia

Polecane wpisy